Hakkımızda

Türkiye’deki sınavlara yönelik güncel , yeni nesil soru tarzına uygun hazırlık kitaplarının hoca-öğrenci arasında bir köprü olmak amacıyla kuruldu. 2016 yılından bu yana yayınevi tecrübesine sahip deneyimli bir ekip tarafından faaliyetlerini sürdüren Teminat Yayıncılık, başta KPSS olmak üzere; ÖABT, DGS, ALES, KAYMAKAMLIK, HAKİMLİK ve daha birçok sınav için çeşitli yayın oluşturup bunların pazarlama ağını kurarak sizlere ulaştırıyor.

Güncelliğini Koruyan Hazırlık Kitapları

Her yıl yenilenen ve güncellenen müfredatla hazırlanan yayınlarımız sizlere en güncel ve kolay şekilde ulaştırılıyor. Teminat Kitap kendini yenileyen ve her sınavda başarısını kanıtlayan hocalara yazarlık görevi vermektedir. Sınav müfredatıyla uyumlu ve yenilenen müfredata göre hazırlanan sınav kitaplarını en uygun fiyat ve hızlı gönderim avantajıyla sunuyor.

Uygun Fiyat ve Hızlı Gönderim

Teminat Yayıncılık, online alışveriş deneyimini yükseltecek kalite standartlarına sahip olarak hizmet veriyor. Bu kapsamda, en iyi ve başarılı sınavlara hazırlık kitaplarını en uygun fiyata sunuyor. Kampanya ve indirimlerle bütçeniz için çok daha uygun hazırlık kitaplarına erişiminizi sağlıyor. Teminatyayıncılık.com internet sitesinden verilen siparişler “hızlı gönderim” prensibiyle kargoya verilerek adresinize ulaştırılmak üzere yola çıkıyor.